Sale konferencyjne w centrum Warszawy i centrum Krakowa - 237 obiektów konferencyjnych

www.konferencjekrakow.com

Strona głównaStrona główna

Partner serwisu:Salekonferencyjne.pl

 
Sale konferencyjne w centrum Warszawy i centrum Krakowa

Sale konferencyjne w centrum Warszawy i centrum Krakowa


Wybierając miejsca organizacji spotkań biznesowych czy szkoleń i konferencji firmowych, często gospodarzem wydarzeń stają się duże miasta, które mogą zaoferować wiele rozwiązań zarówno związanych z biznesem jak i z turystyką. Te dwie dziedziny często przeplatają się i uczestnicy konferencji chcą w pełni skorzystać z wypoczynku oferowanego przez miasto będące gospodarzem firmowych eventów.

Dlaczego Warszawa czy Kraków? Przede wszystkim duże miasto to duże możliwości i właściciele firm i mają tego świadomość, dlatego ich wybór pada zwykle na duże aglomeracje. Łatwiej znaleźć odpowiednią salę konferencyjną w Krakowie czy Warszawie niż w małym miasteczku. Jednak nie tylko dostępność i duży wybór ma decydujące znaczenie. W centrach miast najczęściej ulokowane też są przedstawicielstwa zagranicznych placówek, centra biznesowe, banki i wszystko związane z przedsiębiorczością, dlatego można podczas jednej wizyty załatwić kilka kluczowych dla firmy spraw.

Konferencje firmowe i szkolenia, też mają swoje wymogi, a wiadomo, że w centrum znajdziemy bardziej prestiżowe i profesjonalnie przygotowane miejsca niż na obrzeżach miasta. Coś, co jeszcze nie tak dawno mogło być uważane za ekstrawagancję i pełen przepych, obecnie traktowane jest, jako norma i wręcz niezbędny element. Chodzi właśnie o wyposażenie sal konferencyjnych. Rzutnik multimedialny, cyfrowe tablice czy bezprzewodowy mikrofon są stałymi elementami takich pomieszczeń. Organizatorzy mają coraz bardziej wyrafinowane wymagania, a oferujący swoje pomieszczenia hotelarze czy właściciele powierzchni konferencyjnych starają się nadążać za tymi wymogami, najszybciej właśnie w dużych metropoliach.
Konferencje organizowane w Krakowie, z pewnością będą bardziej atrakcyjne dla uczestników i przyciągną więcej chętnych niż podobne wydarzenie, które odbywa się w mniej atrakcyjnych lokacjach. Wybór miejsca okazuje się kluczowy również, kiedy chcemy podnieść rangę takiego spotkania biznesowego. Wiele przydatnych informacji na temat organizacji konferencji można przeczytać w artykule: https://www.polskapraca.info/konferencyjne-warszawy-krakowa/. Mając w jednym miejscu prawie 200 ofert, łatwiej się poruszać i wybrać najodpowiedniejsze miejsce. Kraków, jako duże centrum turystyczne ma do zaproponowania bogatą bazę noclegową i wiele atrakcji kulturalnych.

 kraków


Zwiedzanie Krakowa, może być okazją do połączenia wyjazdu służbowego z wypoczynkiem i wypadem turystycznym. Firmy często właśnie w taki sposób starają się łączyć spotkania służbowe z integracją zespołu, a pobyt w Krakowie może być do tego doskonałym pomysłem. Sukiennice czy Wawel, to wiadomo obowiązkowe punkty podczas zwiedzania miasta, ale trzeba pamiętać, że to niesamowite centrum wydarzeń kulturalnych i sportowych. Każdego dnia w Krakowie można być uczestnikiem ciekawych wystaw, wspaniałych koncertów i zmagań sportowych. Wystarczy zapoznać się z kalendarzem imprez, a z pewnością uda się dostosować organizację firmowego eventu czy szkolenia, z ciekawymi propozycjami imprez kulturalnych.
Czas wolny spędzony w Krakowie może być przeznaczony na pogłębianie firmowych konsolidacji i spotkań integracyjnych. Miasto oferuje naprawdę mnóstwo atrakcji i można zawsze dostosować coś do potrzeb firmowych. Krakowskie zabytki czy wycieczki do okolicznych miejscowości, mogą być ciekawe dla osób zainteresowanych historią i architekturą, dla innych najwspanialszym elementem pobytu w Krakowie mogą okazać się wycieczki kulinarne i niespotykane bogactwo restauracji, a jeszcze inni wyczekiwać będą interesujących zmagań sportowych, które można obejrzeć na żywo lub w grupie znajomych w jednym z krakowskich pubów.

Organizację konferencji, trzeba jednak zaplanować z dużym wyprzedzeniem. Wiele firm szuka dogodnych lokalizacji najczęściej blisko centrum, dlatego warto się pospieszyć, bo może się okazać, że interesujący nas termin, jest już od dawna zarezerwowany. Dobrym pomysłem jest stworzenie rocznego planu wydarzeń firmowych, można wtedy dużo wcześniej zająć się sprawami związanymi z wynajmem odpowiedniego miejsca.
Konferencje w Warszawie mogą okazać się ciężkie organizacyjnie właśnie z powodu dużego zainteresowania i rosnącym popytem na tego typu realizację zadań firmowych. Wyszukanie odpowiedniego miejsca, przeznaczonego dla interesującej nas liczby uczestników i zapewniające odpowiedni sprzęt nie jest proste, szczególnie, że możemy wybierać spośród 350 ofert, które ułatwią zadanie związane ze znalezieniem odpowiedniej sali konferencyjnej, czy miejsca noclegowego.

 warszawa


Atrakcje w Warszawie zapewnią uczestnikom wypoczynek i relaks pomiędzy panelami i na pewno zostanie to docenione w końcowej ocenie całego wydarzenia. Zamek Królewski, Stare Miasto czy Łazienki Królewskie, to lokalizacje, gdzie można spędzić praktycznie cały dzień i dalej mieć poczucie niedosytu i świadomość, że nie poznało się tych miejsc zbyt dokładnie. Pałac Kultury i Nauki, to nie tylko ikona miasta, pamiątka socrealizmu i doskonały punkt widokowy. Wnętrza Pałacu kryją wiele interesujących pomieszczeń, o których nie słyszeli nawet Warszawiacy. Muzeum Powstania Warszawskiego pomoże zgłębić II wojenną historię stolicy, a zgromadzone tam eksponaty są żywym świadectwem tamtego okresu. Centrum Nauki Kopernik, chociaż większość kojarzy głównie z wizytami z dziećmi, to jednak miejsce, gdzie również dorośli mogą spędzić wiele godzin, poznając tajniki fizyki i otaczającego nas świata w zabawny i przystępny sposób.

Kraków, Warszawa i ogólnie wszystkie duże miasta przyciągają organizatorów kongresów, szkoleń, czy innych dużych wydarzeń, właśnie dostępnością tych wszystkich dodatkowych atrakcji. Można przecież zorganizować spotkanie firmowe w każdym mieście i miasteczku, ale to nie uatrakcyjni takiego wydarzenia w żaden sposób. Natomiast, kiedy uczestnicy mają możliwość wykorzystania wolnego czasu na setki sposobów, to raczej z tego skorzystają i przebieg konferencji ma zupełnie inny wydźwięk, jest dużo lepiej odbierany zarówno przez organizatorów jak i przez uczestników.
Data publikacji: 16.03.2020

 
konferencje Kraków - 237 obiektów konferencyjnych

ul. Rzemieślnicza 4, Kraków

www.bwgalicya.pl

Sal konferencyjnych:1

Miejsc noclegowych:161

Liczba miejsc w ustawieniu
Nazwa sali: Bankiet Szkoła Teatr Podkowa
Sala Słoneczna Pokaż salę- 45 90 70

ul. Św. Gertrudy 6, Kraków

www.bwoldtown.pl

Sal konferencyjnych:2

Miejsc noclegowych:170

Liczba miejsc w ustawieniu
Nazwa sali: Bankiet Szkoła Teatr Podkowa
Sala Parkowa Pokaż salę- 32 65 40
Sala Kameralna Pokaż salę- 22 45 18

ul. Marii Konopnickiej 33, Kraków

www.hgi.com

Sal konferencyjnych:6

Miejsc noclegowych:308

Liczba miejsc w ustawieniu
Nazwa sali: Bankiet Szkoła Teatr Podkowa
Mistral+ Terral Pokaż salę 70 70 110 50
Notus+Passat Pokaż salę 70 70 110 50
Mistral + Terral + Passat + Notus Pokaż salę 150 140 220 50
zobacz pozostałe sale Zobacz pozostałe sale

ul. Krzywa 7, Kraków

www.hotelatrium.pl

Sal konferencyjnych:2

Miejsc noclegowych:119

Liczba miejsc w ustawieniu
Nazwa sali: Bankiet Szkoła Teatr Podkowa
Sala Główna Pokaż salę- 42 60 36
PATIO Pokaż salę- 28 50 24

ul. Gęsia 22a, Kraków

www.galaxyhotel.pl

Sal konferencyjnych:9

Miejsc noclegowych:459

Liczba miejsc w ustawieniu
Nazwa sali: Bankiet Szkoła Teatr Podkowa
A+B+C+D+E+F Pokaż salę 320 320 500 56
A+B+C Pokaż salę 120 100 220 100
D+E+F Pokaż salę 120 100 200 100
zobacz pozostałe sale Zobacz pozostałe sale

Plac Kossaka 1, Kraków

www.hotelkossak.pl

Sal konferencyjnych:5

Miejsc noclegowych:120

Liczba miejsc w ustawieniu
Nazwa sali: Bankiet Szkoła Teatr Podkowa
Sala A+B+C Pokaż salę- 96 170 60
Sala A+B Pokaż salę- 56 120 40
Sala B+C Pokaż salę- 48 100 32
zobacz pozostałe sale Zobacz pozostałe sale

ul. Zakopiańska 180 B, Kraków

www.hotelperla.com.pl

Sal konferencyjnych:3

Miejsc noclegowych:100

Liczba miejsc w ustawieniu
Nazwa sali: Bankiet Szkoła Teatr Podkowa
Konferencyjna Pokaż salę- 45 100 60
Business Center 1 Pokaż salę- 25 15-
Business Center 2 Pokaż salę- 25 15-

ul. Przedwiośnie 16, Kraków

www.hotelwilgakrakow.pl

Sal konferencyjnych:5

Miejsc noclegowych:160

Liczba miejsc w ustawieniu
Nazwa sali: Bankiet Szkoła Teatr Podkowa
Ceglana Pokaż salę 80 45 150 80
Kolumnowa Pokaż salę 70 40 100 70
Kominkowa Pokaż salę 40 24 50 40
zobacz pozostałe sale Zobacz pozostałe sale

Znajdź obiekt

Ilość miejsc w sali od do
Aktualnosci

Standard obiektu

* * * * * . dostępny 1 obiekt pokaż

* * * * . . dostępne 6 obiektów pokaż

* * * . . . dostępne 5 obiektów pokaż

Warto zobaczyć

Bazylika Św. Trójcy

Bazylika Św. Trójcy

Kościół pod wezwaniem św. Trójcy powstał już w XIII wieku. W późniejszych czasach zaczęło się jego przebudowywanie - podwyższono prezbiterium oraz dobudowano najpierw gotyckie, a potem barokowe kaplice kopułowe...

więcej Zobacz więcej

Polecamy obiektywoj. małopolskie

Hotel Wilga ***

Hotel Wilga ***

Kraków

Sal konferencyjnych5

Miejsc noclegowych160

więcej Zobacz więcej

Hotel Orient ****

Hotel Orient ****

Kraków

Sal konferencyjnych3

Miejsc noclegowych118

więcej Zobacz więcej

Hotel Perła

Hotel Perła

Kraków

Sal konferencyjnych3

Miejsc noclegowych100

więcej Zobacz więcej

Konferencje, integracja